Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


05

LISTOPAD 2016

Podzimní otevřené sklepy

PODZIMNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 5. listopadu 2016 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Tentokrát si pro Vás naši vinaři připravili kompletní nabídku vín ročníku 2015 a starších doplněnou o první ochutnávku mladých vín ročníku 2016 v různých vývojových stádiích ještě před jejich oficiálním uvedením na trh. Můžete se tak těšit třeba na burčáky z pozdních moštových odrůd, vína čerstvě dokvašená nebo vína po prvním stáčení. Z minulých ročníků víme, že právě tyto unikátní možnosti ochutnávek nehotových vín jsou našimi návštěvníky vyhledávané.

Vstupenka zahrnuje vstupné do areálu vinných sklepů, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky, skleničku s logem, katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a 35 ks degustačních kupónů.

Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,05l) nabízených vín. Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupóny lze použít i na nákup vína v lahvích.WISOMM-koupit

Cena vstupenky bude 300,- Kč v předprodeji (do 25. října 2016) nebo 400,- Kč na místě.

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com, e-chalupy.cz).

Naše akce Podzimní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Speciální pozvánka!

Chasa Slováckého krůžku Moravská Nová Ves pořádá - ve stejný den, tj. v sobotu 5. listopadu 2016 od 19.00 hodin - tradiční Dívčí vínek.
Kdo by měl tedy chuť a náladu zakončit vinařský den ve víru taneční zábavy, je srdečně zván na místní sokolovnu. K tanci i poslechu zahraje dechová hudba, připravena bude bohatá tombola i občerstvení. Společenský oblek je však podmínkou ...