Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


05

ČERVENEC 2020

LETNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY 2020

! 29.6.2020 - KORONAVIRUS INFO - LETNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY 2020 ! 

S radostí Vám oznamujeme, že pokud nedojde k zásadní změně epidemiologické situace v ČR, tato akce se uskuteční v původním termínu dne 5. července 2020. Desinfekci máme zajištěnu, osobní ochranné pomůcky doporučujeme použít dle vlastního uvážení.

Omezení: Stálel platí maximální povolený počet návštěvníků hromadných akcí podle oznámením Ministerstva zdravotnictví ČR - 1000 osob. Předprodej vstupenek na Letní otevřené sklepy 2020 byl ukončen, ale stále ještě zbývá dostatek vstupenek k zakoupení na místě v den konání akce. Neočekáváme, že bychom někoho z Vás do areálu nemohli pustit ...

Pro ty, kteří mají rádi jistotu (a výhodný nákup :-) ) připomínám, že i nadále také běží předprodej vstupenek na naše další letní akce v rámci festivalu Vajn & šajn v Moravské Nové Vsi.

Děkujeme za trpělivost a podporu a těšíme se na Vás!


 

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína  v neděli 5. července 2020  v době od 10.00 do 20.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.
 
Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku nových svěžích vín ročníku 2019, která bude doplněna o vína ročníku 2018 a starší dle aktuální nabídky v jednotlivých sklepích.

Vstupné bylo stanoveno na  400,- Kč  v předprodeji (do 28. června 2020 včetně) nebo 500,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • 50 ks  degustačních kupónů.

Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,5 dl) nabízených vín. 
Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupón Památník Cabernet Moravia y lze použít i na nákup vína v lahvích.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves ( www.mnves.cz ) nebo jinde na internetu (např.  booking.com e-chalupy.cz ).

Naše akce Letní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde ) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)
 
Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít tradičně horký letní den do Moravské Nové Vsi! 
Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!