Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


05

ČERVENEC 2021

Letní otevřené sklepy 2021


V důsledku ničivého zasažení naší obce tornádem byla tato plánovaná akce zrušena. O způsobu vrácení vstupného Vás bude informovat náš smluvní partner Wisomm.com. Děkujeme za pochopení!

 

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v pondělí 5. července 2021 v době od 10.00 do 20.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.
 
Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku nových svěžích vín ročníku 2020, která bude doplněna o vína ročníku 2019 a starší dle aktuální nabídky v jednotlivých sklepích.

Vstupné bylo stanoveno na 600,- Kč v předprodeji (do neděle 27. června 2021 včetně) nebo 700,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • 50 ks degustačních kupónů
  • 2x kupón v hodnotě 100,- Kč na nákup vína u jednotlivých vinařů.

Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,5 dl) nabízených vín.  
Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupóny můžete využít na nákup vína s sebou u jednotlivých vinařů.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, speciální nabídka kávy, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves ( www.mnves.cz ) nebo jinde na internetu (např.  booking.com e-chalupy.cz ).

Naše akce Letní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde ) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)
 
Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít tradičně horký letní den do Moravské Nové Vsi.

Pořádající Vinařský spolek Moravská Nová Ves srdečně zve všechny milovníky kvalitního a dobrého moravského vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!

Těšíme se na Vás!