Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


01

KVĚTEN 2020

Přehlídka neoveských vín 2020 -> ZRUŠENO!

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Aktualizace dne 7. dubna 2020 - Vyjádření pořadatele
 
Vzhledem k prodloužení nouzového stavu minimálně do 30. dubna 2020 a aktuální situaci jsme se rozhodli nedržet Vás nadále v nejistotě a akci Přehlídka neoveských vín 2020 s konečnou platností zrušit. Finanční prostředky za vstupenky zakoupené v předprodeji Vám budou v plné výši vráceny zpět přes platební bránu.
 
Omlouváme se Vám tímto za případné nepříjemnosti s tímto rozhodnutím spojené, předem děkujeme za pochopení a všichni se těšíme na setkání v Moravské Nové Vsi dne 5. července 2020 na akci Letní otevřené sklepy 2020!
 
Děkujeme, že nás podporujete!
 
Ing. Radek Vaněk, předseda
Vinařský spolek Moravská Nová Ves
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
 

Přehlídka vín z vinařské obce Moravské Nová Ves se uskuteční současně s celodenní kulturní open-air akcí Den lidových řemesel pořádanou městysem Moravské Nová Ves na prostranství před kostelem Sv. Jakuba a úřadem městyse dne 1. května 2020 od 10.00 do pozdních večerních hodin.

Místní vinaři Vám nabídnou jedinečnou možnost ochutnat vína pocházející pouze z neoveských vinařských tratí a vinných sklepů bez rušivého efektu vín přespolních. To Vám umožní všemi smysly vnímat vůni, chuť, styl i v současné době tak populární "terroir" vín z Moravské Nové Vsi a přesvědčit se o jejich vysoké kvalitě.

Kulturní akce Den lidových řemesel nabídne - jako již tradičně - návštěvníkům celodenní vystoupení dětských (dopoledne) i dospělých folklórních souborů, cimbálových muzik a hudebních skupin dalších hudebních žánrů. Po celý den bude zajištěno bohaté občerstvení, ukázky lidových řemesel, možnost nákupu nejrůznějších domácích produktů a řemeslných výrobků. Pro děti bude připraven zábavný program. Podrobné informace o akce a programu naleznete na webu městyse Moravská Nová Ves zde.

Vstupné na přehlídku vín ve výši 200,- Kč zahrnuje vstupenku, skleničku, katalog s přehledným seznamem nabízených vzorků vína, tužku na poznámky a zejména neomezenou konzumaci nabízených vín.

Těšíme se na setkání u nás v Moravské Nové Vsi!