Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


01

KVĚTEN 2022

Přehlídka neoveských vín 2022


Vinařský spolek Moravská Nová Ves Vás srdečně zve na přehlídku vín vinařské obce Moravské Nová Ves,která se uskuteční současně s celodenní kulturní open-air akcí Den řemesel pořádanou městysem Moravská Nová Ves na prostranství před kostelem Sv. Jakuba a úřadem městyse v neděli 1. května 2022 od 10.00 do 22.00 hodin.

K ochutnání je připraveno bez mála 200 vzorků vín všech známých odrůd jen a pouze od vinařů z Moravské Nové Vsi tak, abyste měli možnosti seznámit se s nezaměnitelnou chutí a terroir neoveských vín.

Kulturní open-air akce Den řemesel nabídne - jako již tradičně - návštěvníkům celodenní vystoupení dětských (dopoledne) i dospělých folklórních souborů, cimbálových muzik a hudebních skupin dalších hudebních žánrů. V letošním roce se můžete těšit zejména na bratislavský folklórní soubor Technik, radost všem jistě udělá folklórní soubor Hradišťan s Jiřím Pavlicou a večerní tečku za bohatým kulturním programem udělá temperamentní vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band.

Po celý den bude zajištěno bohaté občerstvení, ukázky lidových řemesel, možnost nákupu nejrůznějších domácích produktů a řemeslných výrobků. Pro děti bude připraven zábavný program.

Podrobné informace o akci a programu naleznete na webu městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz).