Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


05

LISTOPAD 2022

Podzimní otevřené sklepy 2022


Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína  v sobotu 5. listopadu 2022 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně  30 otevřených vinných sklepů a sklípků.
 
Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku vín ročníku 2021, která bude doplněna o vína ročníku 2020 a starší dle aktuálních možností v jednotlivých sklepích. Jako vždy na podzim budete mít také možnost ochutnat některá mladá vína z aktuální sklizně v různých stupních jejich vývoje.

Vstupné bylo stanoveno na 600,- Kč v předprodeji (do 31. října 2022 včetně) nebo 700,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • ochutnávku vín v jednotlivých otevřených vinných sklepech,
  • 3 poukázky na nákup vína v celkové hodnotě 300 Kč (3x poukázka v hodnotě 100,- Kč).

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístPamátník Cabernet Moravia ků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves ( www.mnves.cz ) nebo jinde na internetu (např. booking.com , e-chalupy.cz ).

Naše akce Podzimní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde ) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít podzimní víkend k nám do Moravské Nové Vsi! 
Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!