Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


Charitativní akce - Lékaři bez hranic

26 ŘÍJEN 2022

V sobotu 5. listopadu 2022 v průběhu Podzimních otevřených sklepů se uskuteční před sklepem číslo 2 - Vinařství Trojanovi charitativní prodej raritních vín jako podpora organizace Lékaři bez hranic.

Organizace Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích již přes 50 let. Ve více než 70 zemích světa každoročně léčí, očkují a operují miliony lidí. Zároveň přinášejí svědectví a upozorňují na krize, jejichž důsledky se snaží zmírňovat. Za svou činnost získali Lékaři bez hranic v roce 1999 Nobelovu cenu za mír.

Jak bude akce probíhat a jak se můžete zúčastnit?

1) Prodej raritních vín
Jedna láhev na prodej za cenu v rozmezí 500-2000 Kč. Jedná se o skvělá, archivní a hlavně raritní vína, která už nejsou k dostání, od výborných vinařů z obcí postižených tornádem, jako vyjádření vděčnosti všem, kteří nám pomohli po tornádu. Celý výtěžek z tohoto prodeje předáme ve prospěch sbírky.

2) Poplatek z degustace raritních vín
Víno k prodeji (viz předcházející bod) budete moci také ochutnat, cena vzorku bude 50 Kč / 0,025 l. Celý výtěžek z této ochutnávky předáme ve prospěch sbírky.

3) Občerstvení
Poskytovatel občerstvení před naším sklepem daruje 10 Kč z každé prodané porce hotového jídla ve prospěch sbírky.

4) Náš příspěvek
Z každé prodané láhve darujeme 10 Kč. Pokud však zákazník daruje 50 Kč nad cenu láhve vína, přidáme dalších 50 Kč ze svého a v úhrnu darujeme 100 Kč z takto prodané láhve ve prospěch sbírky. U vybraných druhů vín (archivy, moje vinné lásky, vína pro zvláštní zákazníky apod.) platí, že pokud zákazník věnuje navíc 100 % ceny lahve, věnujeme celou prodejní částku ve prospěch sbírky.

Během akce budou rozdávány letáky organizace Lékaři bez hranic a budou o této organizaci podávány informace od účastníka mise Lékařů bez hranic.

Za Vaši podporu předem děkujeme!

Lékaři bez hranic & Vinařství Trojanovi