Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


Pozvánka na výstavu vín s kulturním programem

22 BŘEZEN 2018

Srdečně Vás zveme na návštěvu letošní velikonoční výstavy vín, která se uskuteční v sále sokolovny v Moravské Nové Vsi v neděli 1. dubna 2018 od 13.00 hodin. Budete moci ochutnat 512 vzorků vín (322 bílých, 146 červených, 39 růžových a 5 klaretů), k tanci i poslechu bude hrát domácí cimbálová muzika Lusk a připravený bude i bohatý doprovodný program!

Jsme moc rádi, že se v rámci letošní výstavy vín budete moci potěšit výstavou obrazů, kreseb a grafik neoveské rodačky Veroniky Remák Molatové a jejího manžela Bély Remáka! Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a přijďte potěšit Vaše chuťové pohárky výborným vínem a Vaši mysl také kulturním zážitkem! :-)

A pozor! Minipivovar Na Vyhlídce z Moravské Nové Vsi si pro Vás připravil ochutnávku pivních speciálů přímo v předsálí sokolovny! To tedy znamená, že budete mít možnost přímo na místě vyrovnávat kyselinky dobrým řemeslným pivem .. nebo kdyby Vám čistě náhodou vína z Moravské nechutnala, můžete zkusit přejít na pivo .. a také z Moravské! :-) :-)

Nějaké ty dobrůtky k zakousnutí a nápoje všeho druhu Vám nabídne bar Na Sokolce, taktéž přímo v předsálí sokolovny.

Nezbývá tedy nic jiného než přijet a přesvědčit se, že jsme připraveni dobře se o Vás postarat!

Srdečně zvou pořadatelé!

Pozvánka na výstavu obrazů

Pozvánka na výstavu obrazů

Minipivovar Na Vyhlídce

Minipivovar Na Vyhlídce